>> Aktualności » CZARTERY Z ŁODZI

CZARTERY Z ŁODZI

2008-12-02

CZARTERY Z ŁODZI
Ruszyła kampania promująca loty czarterowe z Łodzi. Spoty reklamowe emitowane są na lotnisku oraz w "Manufakurze". W okresie przedświątecznym przewinie się przez to centrum handlowe ponad 2 miliony osób. Wkrótce reklamy z ofertą wakacyjnych lotów pojawią się w lokalnej telewizj i prasie.

Już tej zimy jest większa oferta lotów czarterowych z Ł odzi.Tradycyjnie na zimowy wypoczynek do Egiptu (Hurghady) zaprasza Biuro Podróży Alfa Star.

17 stycznia 2009 roku Konsorcjum Polskich Biur Podróży wznawia loty do Ziemi Świętej. Z łódzkiego lotniska tej zimy zdecydowało się też korzystać Biuro Podróży Exim Tours. Ten touroperator z końcem stycznia 2009 roku rozpoczyna loty do Hurghady i Sharm El Sheikh (dodatkowe dwa samoloty w tygodniu).


W sezonie letnim 2008 roku do krajów basenu Morza Śródziemnego operowało z Łodzi każdego tygodnia 9 samolotów. Latem 2009 roku touroperatorzy zwiększają ofertę o kolejne 6 maszyn.

Biura podróży zdecydowały się zaproponować łodzianom i mieszkańcom regionu cztery nowe kierunki:

Bułgaria (Słoneczny Brzeg) - Rainbow Tours

Grecja (Kreta): Ecco Holiday, Grecos HolidayGrecja (Chalkidiki): Raibow Tours, TriadaEgipt (Sharm El Sheikh): Alfa Star, Exim Tour
Na wypoczynek z Portu im. Władysława Reymonta można też udać się do Egiptu (Hurghada), Izraela, Turcji (Riwiera Turecka), Tunezji.

Od czerwca 2009 czartery będą operowały z Łodzi na 9 lotnisk: Tel Aviv, Antalya. Tunis, Monastir, Hurghada, Sharm El Sheikh, Heraklion, Burgas.

Z lotniska im. Reymonta w sezonie letnim korzystać będzie 19 touroperatorów i 10 linii czarterowych.

zródło: www.lotnisko.lodz.pl


O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 749583 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl