>> Aktualności » Promocja jak z bajki już 14 czerwca w Łodzi!

Promocja jak z bajki już 14 czerwca w Łodzi!

2014-06-06

Zapraszamy... zawita do Łodzi promocja jak z bajki!

Największe atrakcje turystyczne województwa łódzkiego, na scenie przedstawiciele regionalnych i lokalnych władz oraz mieszkańcy z… bajkowymi rekwizytami, a w tle zmagania o szansę, by stać się twarzą regionu - wszystko to brzmi trochę jak z bajki, lecz będzie się działo zupełnie realnie. Już bowiem 14 czerwca w CH Manufaktura w Łodzi, ul Drewnowskiej 58, odbędzie się łódzka odsłona kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej „Bajkowy urlop w Polsce”.

Kampania podsumowuje projekt Promujmy Polskę Razem, realizowany przez Polską Organizację Turystyczną (POT) w latach 2010-2014, którego celem jest promocja turystycznych atrakcji Polski na rynkach zagranicznych.
 
Projekt Promujmy Polskę Razem to wyjątkowe przedsięwzięcie. Pierwszy raz, dzięki środkom unijnym, zostały zrealizowane zagraniczne kampanie multimedialne promujące polską turystykę. Rejs żaglowca Fryderyk Chopin po Europie, czy kampania „Feel Invited” przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012™, to działania zakrojone na szeroką skalę z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i niebanalnych sposobów mówienia o Polsce i Polakach. Zaproszenie do Polski to jednak nie jedyny cel tego projektu. Przede wszystkim przełamujemy stereotypy i pokazujemy Polskę nowoczesną, inspirującą, z unikatowymi walorami turystycznymi. Polska promowana jest jako kraj młody duchem, który stawia na kreatywność i odważnie stosuje nowoczesne rozwiązania.
 
Nietypowe podsumowanie dotychczasowych działań w ramach projektu Promujmy Polskę Razem to cykl szesnastu akcji promocyjnych w każdym z województw. Odbywają się one od czerwca do września br. i są okazją do zaprezentowania działań zrealizowanych w ramach projektu, a także pokazania potencjału turystycznego poszczególnych regionów.
 
Tytuł projektu – Promujmy Polskę Razem – zobowiązuje, dlatego w programie kampanii znalazła się także ciekawa propozycja dla mieszkańców Łodzi i całego województwa łódzkiego jak również odwiedzających je turystów. W ramach akcji, która odbędzie się na Rynku Manufaktury w Łodzi, będą oni mogli spróbować swych aktorskich sił pod okiem aktorki Karoliny Gorczycy i odegrać scenkę inspirowaną walorami turystycznymi regionu. Inscenizacjom towarzyszyć będzie bajkowa aranżacja i rekwizyty, stanowiące nawiązanie do bajkowego motywu, który reklamował łódzkie w kampanii realizowanej przez Polską Organizację Turystyczną w ramach projektu Promujmy Polskę Razem.
 
Jednak wspólna zabawa w bajkowo-turystyczne inscenizacje czy możliwość wystąpienia wspólnie z Karoliną Gorczycą, choć wyjątkowe, to nie jedyne atrakcje dla uczestników. Każdy, kto pokaże na mini-scenie bajkową scenkę, inspirowaną atrakcjami turystycznymi regionu, będzie miał szansę zostać prawdziwą gwiazdą – twarzą łódzkiego! Plenerowe imprezy w poszczególnych województwach będą mieć bowiem kontynuację w ramach – tym razem już ogólnopolskiego – konkursu „Zostań twarzą regionu”. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy autorzy scenicznych inscenizacji, a dla zwycięzców Polska Organizacja Turystyczna przygotowała niezwykłą nagrodę: możliwość udziału w prawdziwej kampanii reklamowej! W każdym z regionów wyłonione zostanie – w efekcie najpierw głosowania internautów, a później werdyktu jury – po jednej, najciekawszej bajkowo-turystycznej inscenizacji. Ich autorzy, laureaci konkursu, będą się mogli zobaczyć na ponad 250 billboardach, które zawisną na terenie całego kraju, a dodatkowo otrzymają honoraria w wysokości 2000 złotych. Wszystkie szczegóły i zasady konkursu zamieszczone są na stronie konkursu twarzregionu.pl.
 
Jak na bajkową kampanię przystało, pora na morał: gdy działa się razem, można bardzo wiele zrobić dla promocji turystycznej Polski i każdego z regionów. Projekt Promujmy Polskę Razem jest tego doskonałym przykładem, a podsumowująca kampania ilustruje to w bardzo sugestywnej i zarazem niekonwencjonalnej formie. Jak się więc okazuje, nie tylko w bajkach wszystko dobrze się kończy!
 
***
Akcja promocyjna w ramach kampanii „Bajkowy urlop w Polsce” podsumowującej projekt Promujmy
Polskę Razem odbędzie się:
 14 czerwca 2014 roku (sobota),
 Muzeum Fabryki (konferencja) Rynek Manufaktury (inscenizacja)
 ul Drewnowska 58 w Łodzi,
 w godzinach 10:00 – 18:00.
 
Partnerem Kampanii w Województwie Łódzkim jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

 


O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765849 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl