>> Aktualności » VIII Wigilia Łódzkiej Branży Turystycznej - 22/12/2014 - relacja

VIII Wigilia Łódzkiej Branży Turystycznej - 22/12/2014 - relacja

2014-12-31

W dniu 22 grudnia w Sali Balowej Hotelu andel’s w Łodzi odbyła się VIII Wigilia Łódzkiej Branży Turystycznej. W tym roku, z uwagi na projekt „Turystyka biznesowa jako markowy produkt turystyczny Łodzi”, spotkanie wigilijne zostało wyjątkowo połączone z „Podsumowaniem działań Łódź Convention Bureau w 2014 roku”.

Organizatorami spotkania byli Miasto Łódź, Łódź Convention Bureau, Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki, Stowarzyszenie Pilotów Wycieczek w Łodzi, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego oraz Hotel andel’s Łódź.

Na spotkanie przybyło blisko 200 znamienitych gości, przedstawicieli łódzkiej branży hotelowo-konferencyjnej oraz branży turystycznej.

Gości przywitali i świąteczne życzenia złożyli gospodarze spotkania: Krzysztof Piątkowski - Wiceprezydent Miasta Łodzi, Katarzyna Szymańska - Zastępca Dyrektora Hotelu andel's Łódź, Paweł Niewiadomski – Prezes Polskiej Izby Turystyki, Małgorzata Karwat - Prezes Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki, Jadwiga Derska - Prezes Stowarzyszenia Pilotów Wycieczek w Łodzi oraz Sylwester Pawłowski - Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego. Nie zabrakło również księdza Roberta Arndta duszpasterza łódzkiej branży turystycznej, który odczytał fragment Pisma Świętego i złożył wszystkim życzenia. Przy rozbrzmiewających w tle kolędach śpiewanych na żywo goście dzielili się opłatkiem, następnie wszyscy zasiedli przy stołach do wspólnej kolacji, którą na tę okazję specjalnie została przygotowana przez Hotel andel's Łódź. 

Podczas spotkania został zaprezentowany i podsumowany pierwszy rok pracy łódzkiego Convention Bureau działającego w strukturach Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi. Wieczór umilił koncert chóru żeńskiego "Juvenales Cantores Lodzensis" dyrygowanym przez Krzysztofa Kozłowskiego, który zakończył się wspólnym kolędowaniem. Nie zabrakło wizyty orszaku Świętego Mikołaja, który zawitał na wigilię z Dworu w Kołacinku. Święty Mikołaj wraz z pomocnikami wręczyli uczestnikom spotkania świąteczne prezenty. Podczas spotkania odbyła się również akcja charytatywna na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.

Spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych. Rozmowom nie było końca. Goście rozstali się w radosnym nastroju. Wigilia upłynęła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Warto wspomnieć, że szczególne podziękowania należą się Hotelowi andel's Łódź za przygotowanie smacznej kolacji wigilijnej, a SHOW4, Parkowi Jurajsko Botanicznemu Kołacinek (Krainie Świętego Mikołaja), LIM8 i chórze żeńskim Juvenales Cantores Lodzensis za stworzenie świątecznej atmosfery.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i życzymy wielu dobrych chwil i wszelkiej pomyślności w 2015 roku!


O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 736304 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl