>> Aktualności » Centralne obchoday 25-lecia Polskiej Izby Turystyki w Warszawie (08.12.2015r.)

Centralne obchoday 25-lecia Polskiej Izby Turystyki w Warszawie (08.12.2015r.)

2015-12-10

Uroczystość z okazji 25-lecia Polskiej Izby Turystyki zgromadziła ponad 300 gości: członków PIT (w tym 30 osób z Łódzkiego Oddziału), przedstawicieli  rządu i władz samorządowych i organizacji turystycznych. 

W obchodach, które miały miejsce 8 grudnia w Muzeum Etnograficznym w Warszawie wzięli udział – oprócz członków PIT – przedstawiciele wszystkich najważniejszych dla turystyki organizacji i instytucji. Obecni byli również wszyscy dotychczasowi prezesi PIT, którzy weszli w skład Komitetu Honorowego Obchodów. Podczas uroczystości składano życzenia, gratulacje z okazji rocznicy, wręczano pamiątkowe dyplomy.
 
 
Podczas gali 25-lecia Polskiej Izby Turystyki w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie nasi Członkowie zostali docenieni. Za działalność na rzecz turystyki i wkład w jej rozwój z rąk nowo mianowanej podsekretarz stanu w Departamencie Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki Doroty Dulińskiej odznaczenie "Za zasługi dla turystyki" otrzymali: Małgorzata Karwat - Prezes Łódzkiego Oddziału PIT oraz Biuro Podróży Harctur. Z rąk Prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego za społeczną działalność na rzecz Izby i całej branży odznaki „Za zasługi dla PIT” otrzymali: Mirosława Bryła - Sky Tours oraz Anna Łastowska – Lexan.
 
Miło nam, że doceniono osoby związane z naszym Oddziałem, które społecznie pracują na rzecz rozwoju całej branży turystycznej. 
 

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 749580 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl