>> Aktualności » Jubileuszowa gala w hotelu Ossa!

Jubileuszowa gala w hotelu Ossa!

2010-05-10

 

 

To była impreza godna obchodów 20-lecia Grupy Trip! Uroczysta gala odbyła się w weekend w hotelu Ossa Congress & Spa., który jest Członkiem Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki

Uroczystość stała się okazją do spotkania przyjaciół, klientów oraz pracowników Grupy. Gościnne progi hotelu Ossa odwiedzili dziennikarze, aktorzy, politycy oraz przedstawiciele świata biznesu – dobrzy znajomi po ponad 20 latach współpracy.

Galę poprowadził Maciej Dowbor a wieczór swoimi występami uświetnili m.in. Marcin Wyrostek, Audiofeels, Izabela Kopeć. Najjaśniej świecącą gwiazdą był jednak zespół Zakopower, którego obecność na scenie przypomniała wszystkim o tym, że początki Grupy Trip wiążą się ze stolicą Tatr.

Nie było końca wzruszającym wspomnieniom. Swoje związki z Grupą Trip przypomnieli m.in. prezydent Aleksander Kwaśniewski i Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower, który z Grupą związany jest od samego początku jej istnienia.

Foyer Sali Kongresowej hotelu szumiało od ożywionych rozmów. Było co wspominać, było o czym rozmawiać – wszak 20 lat to szmat czasu. Nie sposób zliczyć wszystkich gości, którzy w tym czasie odwiedzili hotele Grupy, nie sposób zebrać wszystkie wspomnienia związane z kongresami, konferencjami i innymi imprezami realizowanymi przez firmę. - 20 lat historii Grupy Trip, to 20 lat historii ludzi, którzy ją tworzą. Mam na myśli najlepszy zespół pracowników, z jakim przyszło mi pracować – powiedziała Małgorzata Chechlińska, prezes Grupy Trip. – Nie byłoby nas tutaj gdyby nie pewnego rodzaju zapamiętanie w tym, co robimy, gdyby nie ów zapał, który prowadzi nas do pomyślnej realizacji kolejnych projektów – dodała.

Goście gali, którzy bawili się do samego rana, wzięli w niedzielę udział w plenerowym pikniku zorganizowanym wokół hotelu.

Właścicieli Grupy Trip łączy przekonanie o tym, że przed nimi kolejne wyzwania, kolejne lata wspólnej pracy.

 

źródło: www.trip.pl; www.hotelossa.pl

 

 


O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 749752 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl