>> Aktualności » Strona 13

Spotkanie łódzkiej branży turystycznej z przedstawicielami Turcji - region Karaman

2014-06-20

Informujemy, że w dniu 16 czerwca o godzinie 10.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego odbyło się spotkanie z przedstawicielami tureckiej prowincji Karaman.

Delegaci z Turcji przyjechali na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi i goszczą w województwie łódzkim do 20 czerwca. Celem ich wizyty jest zapoznanie się z wybranymi aspektami działalności gospodarczej w naszym regionie, i nawiązanie kontaktów oraz poszukiwanie możliwości tworzenia nowych projektów w przyszłości.
 
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Małgorzata Karwat - Prezes Polskiej Izby Turystyki Oddział Łódzki oraz Zbigniew Frączyk - Dyrektor Biura Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego.
 
więcej >>

Kalendarium imprez markowych w regionie łódzkim!

2014-06-20

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi opracowało "Kalendarium imprez", które odbędą się w najbliższym czasie. Są to zarówno imprezy rekreacyjno-kulturalne, jak i inicjatywy o charakterze naukowo-gospodarczym, czy wystawienniczym, które rozpoczynają się już w połowie czerwca br., a trwać będą do listopada. Oczywiście, z uwagi na plenerowy charakter wielu przedsięwzięć, organizowanych przez jednostki samorządowe, większość z nich przypada na miesiące wakacyjne.

Polskiej Izby Turystyki - Oddział Łódzkiego przyłączyła się do kampanii informującej, która ma na celu m.in. promowanie Łodzi i regionu, jako atrakcyjnych turystycznie w kraju, jak i za granicą. Głównym celem w/w kampanii jest poinformowanie jak największej liczby mieszkańców regionu o organizowanych imprezach w ramach unijnych projektów markowych, a także przekonanie ich, że województwo łódzkie to
więcej >>

Certyfikat ISO dla Polskiej Izby Turystyki!

2014-06-18

Certyfikat ISO dla Polskiej Izby Turystyki!

Polska Izba Turystyki otrzymała po raz kolejny certyfikat ISO. Zakres certyfikacji obejmuje reprezentowanie i zarządzanie interesami branży turystycznej w Polsce i za granicą, inicjowanie zmian w prawie i opiniowanie aktów prawnych oraz wspieranie rozwoju polskiej turystyki.
 
więcej >>

Promocja jak z bajki 14 czerwca zawitała do Łodzi!

2014-06-16

Polska Organizacja Turystyczna kontynuuje podsumowanie projektu „Promujmy Polskę Razem”. W spotkaniu zorganizowanym w Muzeum Fabryki w Łodzi (na terenie CH Manufaktura) wzięli udział reprezentujący POT Prezes Rafał Szmytke i Dyrektor Justyna Jedlińska, Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego Sylwester Pawłowski oraz dziennikarze i liczni goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele PIT - Prezes Oddziału Łódzkiego Izby Małgorzata Karwat i Sekretarz Generalny Tomasz Rosset. Po oficjalnych prezentacjach na terenie Muzeum odbyła się część plenerowa na rynku Manufaktury, gdzie zorganizowano m.in. wspólne zdjęcia z aktorką Karolina Gorczycą i inscenizację scen z Kopciuszka, która to bajka była inspiracją łódzkiej odsłony kampanii „Bajkowy urlop w Polsce”.

więcej >>

Promocja jak z bajki już 14 czerwca w Łodzi!

2014-06-06

Zapraszamy... zawita do Łodzi promocja jak z bajki!

Największe atrakcje turystyczne województwa łódzkiego, na scenie przedstawiciele regionalnych i lokalnych władz oraz mieszkańcy z… bajkowymi rekwizytami, a w tle zmagania o szansę, by stać się twarzą regionu - wszystko to brzmi trochę jak z bajki, lecz będzie się działo zupełnie realnie. Już bowiem 14 czerwca w CH Manufaktura w Łodzi, ul Drewnowskiej 58, odbędzie się łódzka odsłona kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej „Bajkowy urlop w Polsce”.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716356 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl