>> Aktualności » Strona 16

"Vademecum Turysty" Łódzkiego Oddziału PIT

2014-03-25

Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki wydała broszurę "Vademecum Turysty", w którym znajdują się podstawowe informacje dla planujących urlop turystów.

Osoby planujące wyjechać z treści publikacji mogą się dowiedzieć jak sprawdzić organizatorów, a także w jakich przypadkach wyjazdy turystyczne mogą być organizowane przez inne podmioty niż posiadający odpowiednie zezwolenia i gwarancje touroperatorzy.
 
Ponadto broszura zawiera informacje o tym na co należy zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy i co taka umowa powinna zawierać.
 
Polecamy lekturę! 
 
więcej >>

Zmiany w Zarządzie Łódzkiego Oddziału PIT

2014-03-25

Informuję, że 21.03.2014r. w Łodzi odbyło się posiedzenie Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT.

Głównym tematem spotkania była aktualna działalność Oddziału oraz plany na II, III i IV kwartał 2014 roku.
 
Na posiedzeniu Zarządu dokonano zmian w jego składzie.
 
Zarząd Oddziału przyjął zgłoszoną do Oddziału rezygnację z funkcji Członka Zarządu Dariusza Jakubiaka z Hotelu Ossa, w jego miejsce zgodnie ze statutem PIT dokonano kooptacji. Nowym Członkiem Zarządu został wybrany Andrzej Kołłątaj z B. P. Areatour.
 
Ponadto decyzją Zarządu Jan Różalski dotychczas zajmujący stanowisko Kierownika Łódzkiego Oddziału PIT otrzymał nowe stanowisko i został Dyrektorem Łódzkiego Oddziału PIT.
więcej >>

II Łódzki Kongres Kobiet - Łódź - 22-23.03.2014 - relacja

2014-03-24

W miniony weekend (22-23.03.2014) Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki obecna była na II Kongres Kobiet w Łodzi. Już po raz drugi w Łodzi w Wyższej Szkole Pedagogicznej przy ul. Piotrkowskiej 243 odbyło się to wydarzenie.

Na naszym stoisku, cieszącym się dużym zainteresowaniem, doradzaliśmy i informowaliśmy jak bezpiecznie podróżować oraz promowaliśmy działalność naszych Członków. 
Odwiedzający stoisko dostawali nasz Informator oraz nowa broszura Vademecum Turysty.
 
Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację.
 
więcej >>

II Łódzki Kongres Kobiet - Łódź - 22-23.03.2014

2014-03-15

Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki zaprasza na II Kongres Kobiet w Łodzi, którego została partnerem. Już po raz drugi w Łodzi w Wyższej Szkole Pedagogicznej, przy ul. Piotrkowskiej 243 odbędzie się  to wydarzenie.

Misją Organizatorek Łódzkiego Kongresu Kobiet jest integracja kobiet, inspirowanie ich do wzajemnego wspierania, rozwoju, do odkrywania własnych pasji. Pragną aby kobiety wymieniały się ze sobą doświadczeniem, odważyły się pokonywać ograniczenia oraz brały odpowiedzialność za swoje życie. Organizatorki chcą być ogniwem łączącym wszystkie środowiska, organizacje oraz osoby indywidualne, które zainteresowane są działalnością na rzecz kobiet w naszym województwie. Polskiej Izbie Turystyki również zależy na łączeniu i rozwoju, dlatego postanowiliśmy zaangażować się w wydarzenie.

więcej >>

WZ Członków Łódzkiego Oddziału PIT - 26.02.2014r. - Małgorzata Karwat nowym Prezesem Oddziału

2014-03-02

Informujemy, że w dniu 26 lutego 2014 r. we wnętrzach Wilii Wilhelma Teschemachera - Siedziby PTTK w Łodzi odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Łódzkiego Oddziału PIT. Wydarzenie poprzedziło zamykające Walne Zgromadzenie Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej.
 
więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716402 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl