>> Aktualności » Strona 3

Misja gospodarcza Województwa Łódzkiego na Białoruś (22 - 28.11.2016 r.)

2016-11-29

W dniach 22-28.11.2016 r. Prezes Łódzkiego Oddziału PIT Andrzej Kołłątaj wziął udział w organizowanej przez  Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego misji gospodarczej na Białoruś. Robocze spotkania w obwodzie witebskim (Witebsk i Połock) z przedstawicielami branży turystycznej, wizytacja obiektów muzealnych oraz udział w Międzynarodowym Festiwalu Współczesnej Choreografii były głównymi aktywnościami Prezesa. Głównym celem wizyt było nawiązanie współpracy w zakresie turystyki między podmiotami gospodarczymi Obwodu Witebskiego i Województwa Łódzkiego.

więcej >>

Obchody 65-lecia Klubu "Koło Przewodników im. Rajmunda Rembielińskiego Oddziału Łódź PTTK"

2016-11-19

W dniu 18 listopada odbył się w Małej Sali Rady Miejskiej w Łodzi jubileusz 65-lecia Klubu "KOŁO Przewodników im. Rajmunda Rembielińskiego O/Łódź PTTK" działającego przy PTTK Oddział Łódzki im. Jana Czeraszkiewicza. Na uroczystości nie zabrakło Polskiej Izby Turystyki Oddziału Łódzkiego, która była reprezentowana przez Prezesa Oddziału Andrzeja Kołłątaja i Dyrektora Oddziału Jana Różalskiego. Podziękowaliśmy Klubowi za wkład w rozwój i popularyzację turystyki w Łodzi. Okolicznościowe gratulacje i dyplom Prezesowi Klubu Bolesławowi Wojciechowskiemu wręczył Prezes Oddziału Andrzej Kołłątaj. Na spotkanie przybyli również inni przedstawiciele instytucji związanych z turystyką w regionie oraz bardzo liczne reprezentacje Klubów i Kół przewodnickich PTTK z całej Polski. 

więcej >>

Spotkanie z Gośćmi Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi z Mińska i Winnicy

2016-11-17

Prezes Łódzkiego Oddziału PIT Andrzej Kołłątaj wziął udział w spotkaniu z przedsiębiorcami oraz przedstawicielami władz regionów oraz stowarzyszenia działających w Mińsku i Winnicy, które odbyło się w Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i zostało zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. 

więcej >>

20-lecie Małopolskiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki (29-30.10.2016 r.)

2016-11-02

W dniach 28 - 29.10.2016 r. w Hotelu Nad Przełomem w Sromowcach Niżnych odbył się jubileusz XX-lecia Oddziału Małopolskiego Polskiej Izby Turystyki. W ramach jubileuszu uczestnicy mogli wziąć udział w konferencji poruszającej aktualne branżowe tematy, wieczornej imprezie oraz poznać dwudziestoletnią historię Małopolskiego Oddziału PIT i uczestniczyć w spływie Dunajcem. Oddział Łódzki PIT na obchodach reprezentowali: Prezes Oddziału Andrzej Kołłątaj, Skarbnik Oddziału Jolanta Kondys-Sikora oraz Członek Rady Naczelnej PIT z Łódzkiego Oddziału Małgorzata Karwat. 

więcej >>

Konferencja „Turystyka i kultura – sacrum i profanum” (26-27.10.2016r.)

2016-10-29

X Ogólnopolska Konferencja „Kultura i turystyka – sacrum i profanum” odbyła się w Łodzi w dniach 26 – 27.10.2016 r. Wydarzenie zgromadziło ponad 150 uczestników, a wśród nich znaleźli się Andrzej Kołłątaj – Prezes Oddziału, Wojciech Leszek – Wiceprezes Oddziału oraz Artur Matiaszczyk – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Oddziału. Organizatorami konferencji byli Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego oraz Instytut Geografii Miast i Turyzmu Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego, a tematami poruszanymi płaszczyzny, na których spotyka się turystyka i religia. 

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765842 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl