>> Aktualności » Strona 32

Posiedzenie Podkomisji Stałej ds. Turystyki Sejmu RP

2012-07-25

W dniu dzisiejszym tj. 25 lipca 2012 r. odbyło się posiedzenie Podkomisji Stałej ds. Turystyki Sejmu RP. Głównym tematem było rozpatrzenie informacji dotyczącej sytuacji na rynku usług turystycznych ze szczególnym uwzględnieniem analizy przepisów prawnych służących ochronie konsumentów.

Stanowisko Polskiej Izby Turystyki przedstawił Prezes Paweł Niewiadomski. Zaproponował wprowadzenie dwufilarowego systemu zabezpieczenia klientów w postaci gwarancji ubezpieczeniowych lub bankowych oraz ubezpieczenia na rzecz klienta, a także funduszu gwarancyjnego.

więcej >>

Spacer Śladami Komisarza Alexa - Zaproszenia

2012-07-20

Urząd Miasta Łodzi zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców miasta na drugi już spacer „Śladami Komisarza Alexa”, czteronożnego bohatera popularnego serialu TVP, który rozgrywany jest na ulicach Łodzi i w najciekawszych i najbogatszych w historię obiektach miasta. Spacer z przewodnikiem rozpocznie się na Starym Rynku w sobotę 28 lipca o godzinie 16. Przewidywany czas spaceru to 2-3 godziny. W tym czasie będzie można poznać najciekawsze historie z planu filmowego oraz zapoznać się z historią miejsc, które zagościły na ekranie telewizora. Trasa spaceru prowadzić będzie od Starego Rynku i przeniesie się w takie miejsca jak Manufaktura, Park Staromiejski, Pałac Izraela Poznańskiego, Szkoła Muzyczna czy ul. Piotrkowska, na której rozegrały się słynne już z serialu sceny wybuchów. Pierwszy spacer odbył się 21 maja i zgromadził ponad 150 osób.

więcej >>

Zagłosuj na Manufakturę i Termy Uniejów w konkursie 7 Nowych Cudów Polski!

2012-07-19

Zachęcamy do głosowania na Manufakturę i Termy Uniejów w konkursie National Geographic TRAVELER "7 NOWYCH CUDÓW POLSKI".

Pomysłodawcą konkursu, organizowanego po raz drugi, jest National Geographic TRAVELER. Konkurencja jest spora bo o tytuł cudu Polski walczy 32 kandydatów.

Głosować można do 24 września ale prosimy nie zwlekać z oddaniem głosów!

Głosowanie odbywa się za pomocą SMS a Ci z Państwa, którzy chcą przy okazji zdobyć atrakcyjne nagrody mają za zadanie napisać ciekawe uzasadnienie swojego wyboru.

więcej >>

Komuniat PIT dot. procedury "charge back".

2012-07-06

K O M U N I K A T PIT

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z przedstawicielami Związku Banków Polskich dotyczące przede wszystkim problemu charge back.

więcej >>

Nowy Sekretarz Generalny PIT wybrany.

2012-07-05

Nowy Sekretarz Generalny PIT wybrany.

Został nim postać związana z Łodzią.


Nowy Sekretarz - Tomasz Rosset jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył też studia MBA w łódzkiej Wyższej Szkole Kupieckiej oraz Francusko-Amerykańskim Instytucie Zarządzania w Paryżu. Przez 15 lat pracował w Polskich Liniach Lotniczych LOT w kraju i za granicą, potem przez ponad 5 lat był związany z mediami pracując jako dyrektor zarządzający i regionalny w grupie radiowej ESKA, następnie był doradcą zarządu spółki zarządzającej Atlas Areną


http://www.pit.org.pl/index.php?navi=006%2C004&id=1693

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765826 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl