>> Aktualności » Strona 37

Nowa strona! www.turystyczna.lodz.pl

2011-12-27

Informujemy, że Urzędu Miasta Łodzi uruchomił nową stronę internetową: www.turystyczna.lodz.pl prezentującą najciekawsze atrakcje turystyczne miasta i gotowe propozycje programów zwiedzania. Zachęcamy do odwiedzenia portalu.

więcej >>

Życzenia świąteczno-noworoczne!

2011-12-22

 

więcej >>

V Wigilia Branży Turystycznej - relacja

2011-12-20

Informujemy, że już po raz piąty odbyła się w Łodzi Wigilia łódzkiej branży turystycznej. Spotkanie odbyło się 19 grudnia 2011 r. w Sali Zgromadzeń Domu Towarzystwa Kredytowego przy ul. Pomorskiej 21 w Łodzi.


Na wspólnej Wigilii spotkali się członkowie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, Polskiej Izby Turystyki Oddział Łódzki, Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej, Stowarzyszenia Pilotów Wycieczek w Łodzi oraz zaproszeni goście specjalni. Na spotkaniu gościliśmy m.in.: ks. Pawła Pęczka duszpasterz branży turystycznej województwa łódzkiego, prof. zw. dr hab. Stanisław Liszewskiego z Instytutu Geografii Miast i Turyzmu, Jan Korsaka - Prezes Polskiej Izby Turystyki oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Urzędu Miasta Łodzi, Międzynarodowych Targów Łódzkich i innych instytucji.

więcej >>

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenia Członków Łódzkiego Oddziału PIT - relacja

2011-12-08

Dnia 06 grudnia 2011 r w Restauracji Anatewka w Łodzi odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Łódzkiego Oddziału PIT.

 W posiedzeniu wzięło udział 14 z 24 Członków Zwyczajnych Oddziału oraz 2 Przedstawicieli Oddziałów firm będących Członkami innych jednostek terenowych PIT.

 Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele następujących firm:

 Gromada, B.P. Holiday Tours, Harctur Sp. z o.o., Lexan B.P. , Nova Travel, Ossa Sp. z o.o., Pretoria B.P., Junior B.P., Sky Tours Sp. z o.o., Sky4Fly Sp. z o.o., Sol Travel B.P., Sports-Tourist, Rainbow Tours S.A., Trade & Travel Comany Sp. z o.o., Travel Salon, Visa Travel Incentive & Corporate.

więcej >>

XVIII Targi Regiony Turystyczne - NA STYKU KULTUR 24-26 luty 2012 - Zaproszenie

2011-12-07

 

W imieniu Zarządu Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz Zarządu Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki zapraszam do udziału w XVIII edycji Targów Regiony Turystyczne Na Styku Kultur, które patronatem objęła Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki.

Impreza odbędzie się w dniach 24 - 26 lutego 2012 r w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym usytuowanym w Łodzi przy al. Politechniki 2. Jest to nowy obiekt targowy Międzynarodowych Targów Łódzkich gwarantujący najwyższe standardy infrastrukturalne, komunikacyjne i logistyczne.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765818 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl