>> Aktualności » Strona 39

Ryszard Bonisławski - Członek Honorowy PIT Senatorem RP

2011-10-11

Miło nam poinformować, że Pan Ryszard Bonisławski - Dyrektor Centrum Informacji Turystycznej i Członek Honorowy Polskiej Izby Turystyki w niedzielnych wyborach zdobył mandat Senatora RP w okręgu wyborczym nr. 24


Jest nam niezmiernie miło, że w Senacie naszym przedstawicielem będzie osoba nam tak dobrze znana, tak bardzo przez nas ceniona i nam przychylna.

Ryszard Bonisławski to Dyrektor Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi. Od 1963r. związany z turystką. Znany przewodnik i miłośnik Łodzi. Jest założyciel Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki, obecnie jej członek honorowy. Od lat wspiera Izę w działaniach i gości nas w CIT.

więcej >>

"Kompetentne kadry dla łódzkiej turystyki" - Zapraszamy na spotkania informacyjne do Łodzi i Łowicza

2011-10-11

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu ROT Województwa Łódzkiego (Lider) wspólnie z Eurokancelarią Prof. Maria Królikowska-Olczak (Partner) zapraszają na cykl spotkań informacyjnych dotyczących projektu "Profesjonalne kadry dla łódzkiej turystyki" w którym szkolenia są w 80% współfinansowane z EFS.


Spotkania odbędą się w:

Łodzi - w dniu 17 października 2011r. – godzina 11.00; ul. Wigury 12a, siedziba Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK, sala bankietowa.

Łowiczu - w dniu 25 października 2011r. – godzina 13.00; Stary Rynek 17, siedzba Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej.

więcej >>

V Ogólopolska Konferencja "Kultura i Turystyka - wspólna droga" Łódź, 12-13.10.2011

2011-10-10

Konferencja już w tym tygodniu.

http://www.konferencja2011.rotwl.pl/

 

więcej >>

Relacja ROT WŁ z Wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki w Wieluniu

2011-10-06

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ROT WŁ z wydarzeń z Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki w Wieluniu.
Na obchodach obecni byli przedstawiciele Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT: Jolanta Kondys-Sikora - Prezes Oddziału i Jan Różalski - Kierownik Oddziału.


W dniach 1 – 2 października odbyła się kolejna edycja Światowych Dni Turystyki. Tym razem wszyscy aktywni turyści oraz przedstawiciele branży turystycznej zjechali się do Wielunia, aby wspólnie świętować. Dzięki gościnności gospodarzy: Urzędu Gminy Wieluń oraz Starostwa Powiatowego w Wieluniu mieliśmy możliwość zwiedzić i poznać największe skarby tego regionu.

Głównym organizatorem obchodów była Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego oraz Urząd Marszałkowski w Łodzi, Urząd Gminy Wieluń i Starostwo Powiatowe w Wieluniu.

więcej >>

Najlepsze produkty turystyczne w województwie łódzkim 2011 roku

2011-10-06

Informujemy, że w sobotę 1 października 2011 roku w Wieluniu podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego rozstrzygnęła konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego 2011 r”.

W tym roku na konkurs wpłyneło aż 28 zgłoszeń. Kapituła konkursu pod koniec lipca zebrała się w biurze ROTWŁ by ocenić zgłoszone produkty według określonych kryteriów: atrakcyjność, dostępność, infrastruktura turystyczna i okołoturystyczna, ogólny wizerunek, nowatorstwo, standard oferowanych usług oraz sposób promocji produktu turystycznego.

Kapituła przyznała 6 certyfikatów i 1 wyróżnienie.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765872 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl