>> Aktualności » Strona 4

Spotkanie na WNG UŁ

2016-10-19

Spotkanie w Instytucie Geografii Miast i Turyzmu UŁ na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego z Polską Komisją Akredytacyjną, oceniającą kierunek "Turystyka i Rekreacja" (18.10.2016 r.)

Na Uniwersytecie z okazji okresowej oceny programu kierunków zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielami otoczenia społeczno-gospodarczego współpracującego z Instytutem w ramach praktyk i stażów zawodowych. Gośćmi były również osoby reprezentujące podmioty zatrudniające absolwentów kierunku oraz zrzeszające instytucja i podmioty gospodarcze branży turystyczno-rekreacyjnej. Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki była reprezentowana na spotkaniu przez Dyrektora Oddziału Jana Różalskiego.
 
więcej >>

Targi Turystyczne World Travel Show / Gala 6. edycji plebiscytu „7 Nowych Cudów Polski” NG Traveller

2016-10-16

W dniach 14-16.10.2016 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbyła się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show. Łódzki Oddział PIT wspólnie z organizatorem targów, firmą Ptak S.A., będącą naszym członkiem zorganizował wyjazd dla Członków Oddziału i przedstawicieli łódzkiej branży turystycznej wyjazd na pierwszy dzień targów.

więcej >>

Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki (23.09.2016 r.)

2016-09-24

W dniach 23-24 września na terenie portu jachtowego w Ostrowie Warckim nad Zbiornikiem Jeziorsko odbyły się wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki.

więcej >>

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich w Łódź (22.09.2016 r.)

2016-09-23

22 września w EC1 w Łodzi odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich. W wydarzeniu brali udział Prezes PIT Paweł Niewiadomski i Członkowie Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT z Prezesem Andrzejem Kołłątajem na czele. W Łodzi do grona Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 20 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe. Program Ambasadorów Kongresów realizowany jest wspólnie przez Polską Organizację Turystyczną oraz organizację pozarządową - Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce i ma na celu wyróżnienie w sposób szczególny osób, które aktywnie i z wielkim zaangażowaniem pozyskują coraz to nowe kongresy dla Polski. 

więcej >>

Akademia Dobrych Praktyk – DT4U – Design Thinking (05 - 12.09.2016 r.)

2016-09-13

 "JAK ZWIĘKSZYĆ LICZBĘ TURYSTÓW W NASZYM MIEŚCIE?" AKADEMIA DOBRYCH PRAKTYK to projekt realizowany przez Politechnikę Łódzką w ramach projektu Erasmus+. W trakcie zajęć w Akademii, wybrani w drodze rekrutacji, 22 studenci PŁ będą poszukiwać rozwiązania tematu "JAK ZWIĘKSZYĆ LICZBĘ TURYSTÓW W NASZYM MIEŚCIE", przy użyciu metodologii Design Thinking.  Z racji tematyki projektu Łódzki Oddział Polskiej Izby Turystyki został partnerem programu.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765876 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl