>> Aktualności » Strona 46

Najlepsze Produkty Turystyczne Województwa Łódzkiego wyłonione!

2010-09-29

24 września na Światowym Dniu Turystyki w Spale zorganizowanym przez ROTWŁ odbyło się podsumowanie konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego" 2010 roku.

Wyróżnionym produktom wręczone zostały certyfikaty.Etap regionalny konkurs organizowany jest przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego po raz drugi ma na celu wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych. Certyfikat jest prestiżowym wyróżnieniem w branży turystycznej całego kraju. Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na „szczególny program promocji w kraju i zagranicą” przez Polską Organizację Turystyczną i regionalne organizacje turystyczne działające w

więcej >>

Jolanta Kondys-Sikora - Prezes Łódzkiego Oddziału PIT wyróżniona!

2010-09-29

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż w dniu 14 września 2010 r. Ministerstwo Sportu i Turystyki wyróżniło Jolantę Kondys-Sikorę - Prezes Łódzkiego Oddziału PIT ODZNAKĄ HONOROWĄ „ZA ZASŁUGI DLA TURYSTYKI”.

więcej >>

Manufaktura laureatem Złotego Certyfikatu POT

2010-09-24

Kapituła konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej przyznała w głosowaniu Złoty Certyfikat dla najlepszego produktu turystycznego roku.

 

W tym roku nagroda jedzie do Łodzi, laureatem tej prestiżowej nagrody jest Manufaktura. Wywołujące emocje słowa: „Złoty Certyfikat przyznano..” kierownictwo Manufaktury usłyszało w czwartek 23 września w Warszawie, w Galerii Porczyńskich podczas uroczystej gali.

więcej >>

Akademii Animatorów Czasu Wolnego

2010-09-14

więcej >>

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE EDYCJE KURSU NA ANIMATORA W TURYSTYCE

2010-08-12

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE EDYCJE KURSU NA ANIMATORA W TURYSTYCE!

Po raz kolejny POLSKA IZBA TURYSTYKI ODDZIAŁ ŁÓDZKI zaprasza na szkolenia przygotowujące do pracy w charakterze animatora w turystyce.

To niepowtarzalna okazja by zdobyć nowe kwalifikacje, oraz poznać, wspaniałych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Biorąc udział w naszym Kursie poznasz metody animacji, nauczysz się ciekawych gier i zabaw, oraz przekonasz się jak sprawić by każdy Twój występ był wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto dowiesz się jak budować właściwe relacje z grupą oraz jak planować i organizować jej czas wolny. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, trenerów i animatorów, co gwarantuje Ci profesjonalne przygotowanie do najlepszej pracy pod słońcem. Kończąc nasz kurs masz pewność, że wiadomość o Twoich uprawnieniach dotrze do wszystkich członków największej

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765873 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl