>> Aktualności » Strona 49

Jubileuszowa gala w hotelu Ossa!

2010-05-10

 

 

To była impreza godna obchodów 20-lecia Grupy Trip! Uroczysta gala odbyła się w weekend w hotelu Ossa Congress & Spa., który jest Członkiem Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki

Uroczystość stała się okazją do spotkania przyjaciół, klientów oraz pracowników Grupy. Gościnne progi hotelu Ossa odwiedzili dziennikarze, aktorzy, politycy oraz przedstawiciele świata biznesu – dobrzy znajomi po ponad 20 latach współpracy.

więcej >>

Podsumowanie Badań Ruchu Turystycznego w Łodzi i Regionie Łódzkim w 2009 roku; relacja z konferencji

2010-05-06

 

W dniu 29 kwietnia w Hotelu Światowit odbyła się konferencja podsumowująca badania ruchu turystycznego w Łodzi i Regionie Łódzkim, za rok 2009. W konferencji uczestniczyli m.in.: Wicemarszałek Województwa Łódzkiego – Elżbieta Hibner, Wiceprezydent Miasta Łodzi – Wiesława Zewald, Dyrektor Instytutu Geografii Miast i Turyzmu - Profesor Stanisław Liszewski, Dyrektor Biura ROTWŁ Zbigniew Frączyk oraz liczna grupa reprezentantów branży turystycznej, samorządów, uczelni wyższych oraz organizacji pozarządowych pracujących na rzecz turystyki.

więcej >>

Tragedia Narodowa

2010-04-10

      

          W czas żałoby narodowej, w obliczu tragicznej śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej Pana Lecha Kaczyńskiego i tak wielu osób, którego towarzyszyły Mu w 70. rocznicę mordu katyńskiego w drodze na miejsce ostatniego spoczynku tysięcy naszych Rodaków. Wyrażamy serdeczny żal i współczucie tym, którzy opłakują śmierć swoich bliskich.
        Strata rzeszy najwyższego szczebla polityków i osób pełniących funkcje ważne dla Państwa Polskiego jest bolesnym uszczerbkiem dla Kraju. Mamy bowiem świadomość, że od nich zależą w niemałej mierze pomyślność społeczeństwa, rozwój gospodarki i stan bliskiej nam turystyki.
Świadomi tej zależności przyłączamy się do wyrażanego coraz powszechniej przekonania, że bolesna dla Kraju strata tylu tak ważnych postaci życia

więcej >>

Szkolenie: ?Aktualne uwarunkowania w transporcie drogowym - teoria i praktyka dnia codziennego?

2010-04-05

Zapraszamy na organizowane przez PIT Oddział Łódzki szkolenie: „Aktualne uwarunkowania w transporcie drogowym - teoria i praktyka dnia codziennego”

Szkolenie skierowane jest zarówno do organizatorów wyjazdów  jak i  firm przewozowych oraz wykorzystujących w swojej działalności własny transport .

Szczegóły dotyczące szkolenie:

TERMIN: 27 kwietnia 2010r. (wtorek) w godzinach 10.00 – 15.00
MIEJSCE: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne UŁ, 90-232 Łódź, ul Kopcińskiego 16/18

Szkolenie poprowadzi: Krzysztof Szczech – Inspektor Inspekcji Transportu Drogowego

więcej >>

Walne Zgromadzenie Członków Łódzkiego Oddziału PIT

2010-03-06

Dnia 05 marca 2010 r w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym UŁ w Łodzi odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Łódzkiego Oddziału PIT .

W posiedzeniu wzięło udział 16 z 28 Członków Oddziału oraz Dyrektor Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi Ryszard Bonisławski - CZłonek Honorowy PIT. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele następujących firm:

Centrum-Hotele Sp. z o.o., Cosmotrip, B.P. Holiday Tours, Harctur Sp. z o.o., Mgftravel.pl, Nova Travel, Orbis Travel, Rainbow Tours S.A., Sky Tours Sp. z o.o., Sol Travel B.P., Sovren Travel, Sports-Tourist, Trade & Travel Comany Sp. z o.o., Travel Salon, Transhotel, Visa Travel Incentive & Corporate.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765910 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl