>> Aktualności » Strona 52

Kurs dla Animatorów w turystyce; Łódź 12-13.12.2009; RELACJA

2009-12-14

Pierwszy łódzki Kurs na Animatora w turystyce zorganizowany przez Polską Izbę Turystyki Oddział Łódzki już za nami. Podczas dwudniowego szkolenia prowadzący zajęcia postarali się w jak największym stopniu zaprezentować i przybliżyć pracę animatora.

Zadowolenie uczestników z udziału w Kursie i ich pozytywne opinie w ankiecie ewaluacyjnej świadczą o tym, że wszystko było w najlepszym porządku.

więcej >>

Odznaka za zasługi dla turystyki na dwudziestolecie PIT

2009-12-11

W niepowtarzalnej przedświątecznej atmosferze bożonarodzeniowej, podczas uroczystego spotkania branży turystycznej, w szczególnie podniosły, ale zarazem miły sercu sposób Adam Giersz, minister Sportu i Turystyki uhonorował jubileusz XX-lecia Polskiej Izby Turystyki przekazując symbolicznie Janowi Korsakowi przyznaną PIT „Odznakę za zasługi dla turystyki”. Z rąk wiceminister Katarzyny Sobierajskiej prezes PIT odebrał także okolicznościowe posłanie do wszystkich członków izby wyrażające uznanie i podziękowanie za wkład i zaangażowanie w rozwój polskiej gospodarki turystycznej.

Jan Korsak odebrał z rąk wiceminister Katarzyny Sobierajskiej i ministra Adama Giersza „Odznakę za zasługi dla turystyki” przyznaną PIT oraz okolicznościowe posłanie do Członków Izby

 

więcej >>

XXI Walne Zgromadzenie PIT 2009 w Egipcie zakończone

2009-12-08

 

Odbyło się XXI Walne Zgromadzenie PIT w Egipcie

      29 listopada 2009 r. w Hurghadzie, odbyło się XXI Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Turystyki. W tym roku obrady zbiegły się z jubileuszem 20-lecia PIT i przebiegały w słonecznej atmosferze kraju nad Nilem, dzięki podpisaniu porozumienia pomiędzy PIT, a Egipską Organizacją Turystyki przy Ministerstwie Turystyki Egiptu.

 

więcej >>

Odkoduj swoje miasto! Odkoduj Łódź!

2009-11-19

Łódź jest pierwszym miastem w Europie, w którym działa System Informacji Turystycznej oparty na fotokodach. Telefon komórkowy z internetem wystarczy, by poznać historię łódzkich zabytków. Na początku wille i pałace pofabrykanckie, a wkrótce dawne fabryki.

więcej >>

Kurs dla Animatorów w turystyce; Łódź 12-13.12.2009

2009-11-12

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716444 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl