>> Aktualności » Strona 56

Na turystycznym szlaku

2009-07-17

Łódzkie atrakcje turystyczne już po raz siódmy mogą ubiegać się o tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Łódzkiego”. Konkurs organizuje Regionalna Organizacja Turystyczna. Jest to etap regionalny ogólnokrajowego konkursu organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

więcej >>

Siła przyciągania - Łódź jak magnes

2009-07-14

Łódź ma swój wyjątkowy urok. Każdy, kto tak myśli i chce pokazać to w innych miastach, może wziąć udział w specjalnej akcji promującej Łódź jako najlepszego kandydata na Europejską Stolicę Kultury 2016 r. Tym bardziej że wakacyjne wyjazdy sprzyjają robieniu zdjęć.

więcej >>

Nowy Członek PIT

2009-07-12

W gronie Członków naszego Oddziału mamy nową firm. Na ostatnim posiedzeniu Rada Naczelna PIT na wniosek łodzkiego Oddziału PIT przyjeła do naszej organizacji następującą firmę:

więcej >>

Certyfikat ISO dla PIT

2009-06-30

Polska Izba Turystyki po kolejnym pozytywnym Audycie dotyczącym certyfikacji ISO 9001:2000, otrzymała Certyfikat ISO nr Q&R 085 w zakresie: Reprezentowanie i zarządzanie interesami branży turystycznej w Polsce i z agranicą. Inicjowanie zmian w prawie i opiniowanie obiektów prawnych. Wspieranie rozwoju polskiej turystyki.

więcej >>

System rezerwacyjny Twoje Podróże dla Klientów Indywidualnych

2009-06-25

Trade and Travel Company Sp. z o.o. – Konsorcjum Polskich Biur Podróży, firma z 21-o letnim doświadczeniem w zakresie turystyki, w dniu dzisiejszym uruchomiła system rezerwacji hoteli na całym świecie TWOJE PODRÓŻE dostępny dla Klientów indywidualnych. Oferta obejmuje 45.000 tysięcy obiektów kategorii : od domów wakacyjnych po 5-o gwiazdkowe luksusowe hotele.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765932 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl