>> Aktualności » Strona 9

XXI Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - stoisko PIT - relacja

2015-03-20

W dniach 13-15.03.2015r. w Expo-Łódź Sp z o.o. odbyła się XXI edycja Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur, których organizatorem były Międzynarodowe Targi Łódzkie Sp. z o.o.

Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki na swoim stoisku promowała Członków Oddziału informując odwiedzających targi o działalności poszczególnych firm. 
 
Na targi została przygotowana nowa edycja Informatora Łódzkiego Oddziału PIT. 
 
Wspólnie z PIT wystawcą byli Areatour, Euro Pol Tour, Galaktyka Travel, Harctur, , Konsorcjum Polskich Biur Podróży, Olimp, Tour Poland oraz Wilejka.
więcej >>

XXI Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - relacja

2015-03-20

W trzy dni dookoła świata na łódzkich targach turystycznych!

Wszystko o podróżowaniu, egzotycznych krajach, turystyce rowerowej i sposobach na odkrywanie nieznanych zakątków Polski. Inspirujące rozmowy i spotkania, wycieczki oraz prezentacja szlaków rowerowych czy fascynujących miejsc związanych z II wojną światową. 
 
Tak było w Łodzi w minony weekend podczas XXI edycji Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur, które odbyły się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki, a zostały zorganizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie Sp. z o.o.
więcej >>

Konferencja "Turystyka szkolna, krajoznawstwo i wypoczynek w świetle ustaw" - relacja

2015-03-19

13 marca 2015r. podczas pierwszego dnia XXI Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Expo-Łódź odbyła się zorganizowana prze PIT Oddział Łódzki Konferencja "Turystyka szkolna, krajoznawstwo i wypoczynek w świetle ustaw o systemie oświaty i usługach turystycznych"

Wydarzenie skierowane było do dyrektorów szkół, nauczycieli oraz właścicieli i pracowników biur podróży. W Konferencji uczestniczyło ponad 60 osób, którzy byli przedstawicielami 51 podmiotów. 
 
więcej >>

Wojewódzkie obchody 25-lecia Polskiej Izby Turystyki - 13.03.2015r. - zaproszenie

2015-03-03

 

więcej >>

Konferencję "Turystyka szkolna, krajoznawstwo i wypoczynek w świetle ustaw" - zaproszenie

2015-03-01

 

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765870 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl