>> Członkowie » TRAVELPLANET Łódź Pionier

Szczegółowe informacje
NazwaTRAVELPLANET Łódź Pionier
Adresul. Dąbrowskiego 91B; 93-202 Łódź
Telefon693908918
Fax
Maillodz_pionier@travelplanet.pl
Strona wwwhttp://
Gadu-gadu

Plaża, palmy, ciepłe morza, rafting, nurkowanie w rafach koralowych, zwiedzanie zakątków starożytnego świata – to najczęstsze marzenia wakacyjne.

Nasze Centrum Podróży pomoże je spełnić!

Oferujemy wyjazdy indywidualne i grupowe, wycieczki pobytowe i objazdowe, z transportem własnym, autokarem lub samolotem we wszystkie regiony świata. Wszyscy nasi partnerzy posiadają niezbędne certyfikaty i zezwolenia potrzebne do prowadzenia działalności turystycznej co gwarantuje bezpieczeństwo naszych klientów.

Stawiamy przede wszystkim na jakość usług, indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego zadowolenie. Nasi profesjonalni i doświadczeni doradcy, na bieżąco podnoszący swoje kwalifikacje, dołożą wszelkich starań, by każdy klient wrócił z wakacji zadowolony.

Wiemy, że urlop to czas wyjątkowy i zasługuje na takie właśnie traktowanie, dlatego sprawdzamy standard usług świadczonych przez naszych partnerów oraz poznajemy bazę hotelową i atrakcje turystyczne, by jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb każdego klienta. Dzięki współpracy z wieloma touroperatorami mamy możliwość porównania ofert każdego z nich i wyboru najlepszej propozycji. Ceny, które podajemy nigdy nie zawierają ukrytych dopłat i są selekcjonowane pod kątem najkorzystniejszej oferty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze. 


O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 749592 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl